



Бінокль KONUS WOODLAND 8x42
2 436 ₴
2 175 ₴
- Готово до відправки
- Код: 80082
- +380 (50) 327-15-50МТС
Бінокль KONUS WOODLAND 8x42
Бінокль Konus Woodland 8x42 - універсальний бінокль, який успішно впорається з основними видами спостережень. Він представляє серію біноклів Woodland, в якій виробник втілив багато особливості, притаманні біноклям більш високого цінового сегменту, пропонуючи її за доступною ціною.
Ця восьмиразова модель відрізняється більш високою світлосилою та великим полем зору у порівнянні зі своїм старшим братом із збільшенням 10х. Таким чином, цей бінокль більш адаптований для панорамних спостережень в умовах недостатньої освітленості.
Завдяки багатошарового просвітління оптичних поверхонь і використання скла BAK4 в призмах, зображення, вироблене біноклем, виходить яскравим і контрастним. Конструкція Roof, щодо якої зроблено бінокль, дозволила зменшити розміри і вагу бінокля не на шкоду його оптичними властивостями.
В основі бінокля лежить металевий корпус, зверху покритий гумовим текстурним матеріалом, який виконує захисну функцію і поліпшує захоплення бінокля. Барабани управління фокусуванням і корекцією діоптрій мають таке ж рифлення для більш зручного регулювання.
Ергономіка бінокля покращилася ще й за рахунок висувних наглазников, які мають 4 різні положення для вибору в залежності від умов спостережень. Так само в цій серії біноклів присутній роз'єм для встановлення L-адаптера і подальшого кріплення на штатив.
Разом з біноклем поставляється чохол з ременем, захисні роздільні ковпачки на об'єктиви та спарені для окулярів, нашийний ремінець для бінокля і серветка для протирання оптики.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 8x
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Розмір вихідної зіниці: 5 мм
- Видалення вихідної зіниці: 15 мм
- Фактор сутінків: 18.33
- Світлосила: 25
- Поле зору на 1000 м: 96 м
- Мінімальна дистанція фокусування: 5 м
- Міжзінична відстань: 59 - 77 мм
- Корекція діоптрій: +5/-5 на правому окулярі
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Multi Coated)
- Призми: BAK4
- Корпус: полікарбонат з протиковзким гумовим покриттям
- Фокусування: центральним колесом
- Наглазники: поворотно-висувні типу Twist-Up
Комплектація:
- Бінокль
- Чохол
- Ремінець
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
Габаритні розміри:
- Розмір бінокля: 130 x 150 x 80 мм
- Розмір упаковки: 180 x 165 x 80 мм
- Вес бинокля: 0.619 кг
- Вес в упаковке: 0.827 кг
Технические характеристики:
| Увеличение | 8x |
| Тип увеличения | фиксированное |
| Минимальное увеличение | 8x |
| Максимальное увеличение | 8x |
| Диаметр объектива | 42мм |
| Тип призм | Roof |
| Материал призм | BAK4 |
| Просветление | многослойное (MC) |
| Цвет | черный |
| Диаметр выходного зрачка | 5мм |
| Светосила | 25 |
| Фактор сумерек | 18.33 |
| Фокусировка | центральная |
| Предел фокусировки от | 5м |
| Поле зрения на 1000м | 96м |
| Степень защиты | влагозащита |
| Размеры | 130 x 150 x 80мм |
| Вес | 619г |
| Особенность | крепление на штатив |
| Особенность | висувні наглазники |
| Особливість | антибликовая насічка |
| Особливість | корекція діоптрій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
- Ціна: 2 175 ₴




