Бінокль KONUS WOODLAND 10x42
Бинокль Konus Woodland 10х42 - универсальный бинокль, который успешно справится с основными видами наблюдений. Он представляет серию биноклей Woodland, в которой производитель воплотил многие особенности, присущие биноклям более высокого ценового сегмента, предлагая ее по доступной цене.
Эта модель с 10х увеличением отличается более мощным приближением по сравнению с 8х кратной моделью. Таким образом, этот бинокль более адаптирован для наблюдений на дальние дистанции.
Завдяки багатошарового просвітління оптичних поверхонь і використання скла BAK4 в призмах, зображення, вироблене біноклем, виходить яскравим і контрастним. Конструкція Roof, щодо якої зроблено бінокль, дозволила зменшити розміри і вагу бінокля не на шкоду його оптичними властивостями.
В основі бінокля лежить металевий корпус, зверху покритий гумовим текстурним матеріалом, який виконує захисну функцію і поліпшує захоплення бінокля. Барабани управління фокусуванням і корекцією діоптрій мають таке ж рифлення для більш зручного регулювання.
Ергономіка бінокля покращилася ще й за рахунок висувних наглазников, які мають 4 різні положення для вибору в залежності від умов спостережень. Так само в цій серії біноклів присутній роз'єм для встановлення L-адаптера і подальшого кріплення на штатив.
Разом з біноклем поставляється чохол з ременем, захисні роздільні ковпачки на об'єктиви та спарені для окулярів, нашийний ремінець для бінокля і серветка для протирання оптики.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 10х
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Розмір вихідної зіниці: 4.2 мм
- Видалення вихідної зіниці: 13 мм
- Фактор сутінків: 20.49
- Світлосила: 17.6
- Поле зору на 1000 м: 87 м
- Мінімальна дистанція фокусування: 5 м
- Міжзінична відстань: 59 - 77 мм
- Корекція діоптрій: +5/-5 на правому окулярі
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Multi Coated)
- Призми: BAK4
- Корпус: полікарбонат з протиковзким гумовим покриттям
- Фокусування: центральним колесом
- Наглазники: поворотно-висувні типу Twist-Up
Комплектація:
- Бінокль
- Чохол
- Ремінець
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
Габаритні розміри:
- Розмір бінокля: 130 x 150 x 52 мм
- Розмір упаковки: 180 x 165 x 80 мм
- Вес бинокля: 0.625 кг
- Вес в упаковке: 0.829 кг
Технические характеристики:
| Увеличение | 10x |
| Тип увеличения | фиксированное |
| Минимальное увеличение | 10x |
| Максимальное увеличение | 10x |
| Диаметр объектива | 42мм |
| Тип призм | Roof |
| Материал призм | BAK4 |
| Просветление | многослойное (MC) |
| Цвет | черный |
| Диаметр выходного зрачка | 4.2мм |
| Светосила | 17.6 |
| Фактор сумерек | 20.49 |
| Фокусировка | центральная |
| Предел фокусировки от | 5м |
| Поле зрения на 1000м | 87м |
| Степень защиты | влагозащита |
| Размеры | 130 x 150 x 52мм |
| Вес | 625г |
| Особенность | коррекция диоптрий |
| Особенность | антибликовая насічка |
| Особливість | висувні наглазники |
| Особливість | кріплення на штатив |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
- Ціна: 2 584 ₴








