Бінокль KONUS NEXT-2 8x21
1 132,20 ₴
1 020 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2019
- +380 (50) 327-15-50МТС
Бінокль KONUS NEXT-2 8x21
KONUS NEXT-2 8x21 - компактний бінокль, призначений для подорожей легко. Серія NEXT-2 має поліпшену оптичну частину бінокля, надійність корпусу і його механіку. Не дивлячись на підвищення якості, цінова політика цієї моделі залишилася, як і раніше в бюджетному сегменті
Корпус бінокля зроблений з металевого сплаву за схемою Roof , покритий м'яким гумовим покриттям з ребристою текстурою, що запобігає ковзанню.
Фокусировочный механізм прихований під центральним шарніром, що робить його більш надійним і довговічним.
Багатошарове покриття оптики бінокля представлено напиленням зеленого кольору на об'єктивах і блакитно-бірюзового кольору на окулярах.
Бінокль поставляється в комплекті з чохлом з можливістю кріплення на пояс. Нашийний ремінець закріплений на корпусі і має можливість зняття при його непотрібність.
Технічні характеристики:
- Збільшення: 8x
- Діаметр об'єктиву: 21 мм
- Розмір вихідної зіниці: 2.6 мм
- Видалення вихідної зіниці: 12 мм
- Фактор сутінків: 12.96
- Світлосила: 6.9
- Поле зору на 1000 м: 124 м
- Мінімальна дистанція фокусування: 2 м
- Міжзінична відстань: 38 - 74 мм
- Корекція діоптрій: +5/-5 на правому окулярі
Конструктивні особливості:
- Оптична конструкція: призма Roof
- Лінзи: з багатошаровим покриттям, що просвітлює (Multi Coated)
- Призми: BK7
- Корпус: полікарбонат з протиковзким гумовим покриттям
- Фокусування: центральним колесом
- Наглазники: складаються типу Fold Down
- Оптичні труби компактно складаються в центральному положенні
Комплектація:
- Бінокль
- Чохол
- Ремінець
- Серветка для протирання оптики
- Інструкція
Габаритні розміри:
- Розмір бінокля: 70 x 90 x 46 мм
- Розмір упаковки: 110 x 86 x 62 мм
- Вага бінокля: 0.21 кг
- Вага в упаковці: 0.27 кг
Технічні характеристики:
| Збільшення | 8x |
| Тип збільшення | фіксований |
| Мінімальне збільшення | 8x |
| Максимальне збільшення | 8x |
| Діаметр об'єктиву | 21мм |
| Тип призм | Roof |
| Матеріал призм | BK7 |
| Просвітлення | багатошарове (MC) |
| Колір | чорний |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.6 мм |
| Світлосила | 6.9 |
| Фактор сутінків | 12.96 |
| Фокусування | центральна |
| Границя фокусування від | 2м |
| Поле зору на 1000м | 124м |
| Розміри | 70 x 90 x 46мм |
| Вага | 210г |
| Особливість | корекція діоптрій |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр об'єктиву | 21 мм |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
- Ціна: 1 020 ₴










