GL-Core S Оптимізований приклад Fab Defense CQB
3 505,30 ₴
3 276 ₴
- Готово до відправки
- Код: 7002113
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
GL-Core S Оптимізований приклад Fab Defense CQB
З цієї ссилочку знайдете відеоогляд приклада
GL-Core S був спеціально розроблений для одного з кращих ізраїльських контртерористичних підрозділів, які будуть використовуватися в якості основного приклада.
Процес проектування почався з прикладом GL-Core і реалізував всі конструктивні зміни, які були запитані для створення приклада, який буде коротким і компактним для сценаріїв CQB, але все ж забезпечить міцність та стабільність для битв середнього рівня.
Переваги:
- Маленький і компактний, що дозволяє легко маневрувати під час CQB
- Прогумована підошва з плоскою поверхнею, призначена для використання з і без тактичного бронежилета
- Змінні адаптери буферна трубка для щільної посадки на Mil-Spec і комерційних буферних трубок
- Інтегрована щока, оптимізована для платформ M4 / AR15
- Немає виступаючих частин, не потрапить на спорядження або лямки
- Перевернутий важіль позиціонування не відкривається випадково
- Два вбудованих швидкознімних поворотних роз'єми
- Виготовлений з міцного і легкого армованого скловолокном полімерного композиту
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
| Вага | 210 гр |
|---|---|
| ширина | 51 мм |
| Зростання | 109 мм |
| довжина | 165 мм |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FAB Defense |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Призначення | Для гвинтівки |
| Тип | Приклад |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 276 ₴











