Кільце Vortex Tactical Ring - High. Діаметр - 30 мм, На планку Picatinny
1 190,70 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2371.02.05
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кільце Vortex Tactical Ring - High. Діаметр - 30 мм, На планку Picatinny
2371.02.05
TRH
Кільце Vortex TACTICAL RING ідеально підходить для установки на зброю коліматорних прицілів, магниферов та інших пристосувань з центральної трубки діаметром 30 мм. Встановлюється на планку Пикатинни і фіксується 6-ма гвинтами. При використанні для встановлення звичайного оптичного прицілу рекомендується підігнати кільця для правильної і надійної посадки.
| Кріплення: | Кільця і моноблоки |
| Діаметр кілець/ Посадочне місце: | 30 мм |
| Фіксація на зброю: | Постійний |
| Матеріал: | Алюмінієвий сплав |
| Додаткова інформація: | Висота кріплення (до центру труби прицілу) - 30 мм |
| База кріплення: | Picatinny |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кілець | 30 |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Планка кронштейна | Вівера/Пікатінні |
| Фіксація на зброю | Постійна |
| Основні | |
| Тип | Кільця 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 190,70 ₴









