
Годинник настінний TFA Polo d=230x40 мм сині
1 252,35 ₴
1 089 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60301506
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник настінний TFA Polo, d=230x40 мм, сині
Ще одна цікава новинка від TFA – фіолетові настінні годинники POLO 60301506. Невеликий розмір годин підходить для використання на кухні, в передпокої, в дитячій кімнаті. Дизайн годин запатентований компанією TFA.
| Характеристики | |
|---|---|
| Тип механізму | кварцові |
| Призначення | в дитячу |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип циферблата | аналоговий (стрілочний) |
| Колір циферблату | синій |
| Особливості циферблата | Колір стрілок: блакитний, жовтий |
| Формат часу | 12 год |
| Індикація | хвилини , години |
| Вид індикації | арабські цифри |
| Джерело живлення | батарея 1x1,5 V AA |
| Особливості | Колір: фіолетовий, помаранчевий |
| Габарити і вага | |
| Габарити корпусу | 23х23х4 см |
| Вага | 0,170 кг |
| Фабрика збірки | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Індикація часу | Стрілкова |
| Колір корпусу | Синій |
| Колір циферблату | Блакитний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип годинника | Настінний |
| Тип механізму | Електронний |
| Форма | Кругла |
| Тип | Годинники настінні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 089 ₴




