Магазин для Diana Skyhawk 4.5 мм
Магазин для пневматичної гвинтівки Diana Skyhawk. Ємність - 11 куль калібру 4,5 мм.
| Калібр: | 4.5 мм |
| Конструкція магазину: | Знімний роторний (барабанний) |
| Додаткова інформація: | 11 зарядів |
| Кількість патронів: | 11 |
| Довжина/ Габарити: | ДхШхВ: 1 см х 5 см х 6 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DIANA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Калібр | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Обойма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 924 ₴





