Магазин для Diana Outlaw, 4.5 мм
Магазин для пневматичної гвинтівки Diana моделі Outlaw. Ємність - 13 куль калібру 4,5 мм.
| Калібр: | 4.5 мм |
| Конструкція магазину: | Знімний роторний (барабанний) |
| Додаткова інформація: | 13 зарядів |
| Кількість патронів: | 13 |
| Вага, г: | 80 |
| Довжина/ Габарити: | Довжина - 2 см; ширина - 4 см, висота - 4,50 см |
| Країна виробник: | Німеччина |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DIANA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Калібр | 4.5 мм |
| Стан | Новий |
| Тип | Обойма |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 326 ₴




