Поповнення черговою новинкою в нашій лінійці дульных гальм!
ДТК (дулове гальмо-компенсатор) Трисекційний аналог ROEDALE 308. Виконаний з міцного металу ТИТАН. Один з не багатьох металів який має одночасно порівняно легкий вага і в теж час залишатися дуже твердим. В кінці виготовлення ДТК проходить піскоструй, з допомогою чого титану надає унікальний у своєму роді вид. ДТК ROEDALE 308 виготовлений за принципом трисекційний реактивного типу. ДТК має три камери, з допомогою чого не дозволяє підкидати стовбур і дозволяє вести кучную стрілянину. Різьба стандартного типу 18х1, але за бажанням клієнта можемо зробити іншу. Крім різьблення, ДТК має додаткове кріплення двома болтами, для того що б при веденні вогню він не откручивался і сидів на стовбурі надійно.
На даному ДТК по середині встановлений кріплення для антимиражной стрічки, щоб уникнути міражу або як в народі кажуть «плаваюча мішень» при нагріванні стовбура. ДТК ROEDALE 308 спеціально був зроблений для стрільців які володіють високоточною зброєю і знають як потрапляти в ціль!
Купити ДТК ROEDALE 308 або про консультуватися нашими фахівцями можна по телефону, а також залишити заявку на пошті.
| Виробник | МОЛОТ |
| Матеріал | Титан (ВТ22) |
| Калібр | 308 |
| Різьба | 18х1 |
| Вага | 110грм |
| Довжина | 73мм |
| Ширина | 36мм |
| Висота | 25мм |
| Колір | (піскоструй) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Молот |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Чорний |
| Призначення | Для гвинтівки |
| Стан | Новий |
| Тип | Дульні пристрої |
- Ціна: 6 174 ₴













