

Годинник настінний TFA з цифровим термометром і гігрометром d=302x47 мм
2 159,70 ₴
1 878 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60304802
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Аналоговий годинник настінний з цифровим термометром і гігрометром
Особливості:
- З цифровим дисплеєм клімату кімнати
- Температурна тенденція
- вологість
- Пластикова рамка
- Скляна кришка
Функції:
- Цифровий термометр і гігрометр
- Температурна тенденція
- Пластикова рамка
- Скляна кришка
Інформація про продукт для скачування:
Технічні дані:
| Зміст доставки | Годинник настінний, інструкція з експлуатації |
| Діапазон вимірювання температури в приміщенні | -10 ... + 50 ° С |
| Діапазон вимірювання вологості в приміщенні | 20 ... 90% |
| матеріал | Пластик, скло |
| монтаж | настінне кріплення |
| Споживана потужність | батареї |
| батареї | 1 х АА 1,5 В |
| Акумулятори включені | немає |
| Розміри | Ø 302 х (В) 47 мм |
| Вага | 571g |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип годинника | Настінний |
| Тип | Годинники настінні |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тюнер | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 878 ₴




