Швидкоз'ємне кріплення-моноблок Spuhr QDP-4602. Діаметр кілець - 34 мм. Висота - 38 мм. Нахил - 6 MIL/20,6 MO
29 484 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3728.00.27
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Швидкоз'ємне кріплення-моноблок Spuhr QDP-4602. Діаметр кілець - 34 мм. Висота - 38 мм. Нахил - 6 MIL/20,6 MOA. На планку Picatinny
Моноблочні кронштейни і роздільні кільця ISMS від компанії Spuhr – кращий вибір для стрільців-спортсменів і высокоточников.У всій продукції використовується система, запатентована компанією Spuhr - "ISMS" (Ideal Scope Mount System), що в перекладі означає: ідеальна система кріплення оптичних пристосувань.
До особливостей даної системи відносяться:
• Виключне якість матеріалів, що використовуються. Вироби фрезеруються з цільних брусків авіаційного алюмінію марки 7075, з подальшим анодуванням поверхні.
• Разрезы колец выполнены под углом 45 градусов. Такая компоновка очень удобна, так как элементы крепления не заслоняют барабанчики поправок прицела.
• Для надежного удержания тяжелых прицелов на карабинах с сильной отдачей каждое полукольцо крепится к кронштейну шестью болтами.
• В некоторые модели вмонтированы пузырьковые уровни, которые позволяют видеть присутствует ли отклонение от центра горизонтальной и вертикальной оси, что очень важно для высокоточной стрельбы, особенно на дальние и сверхдальние дистанции.
• Є можливість установки додаткових аксесуарів (коліматорних прицілів, кутоміра, лазерних цілевказівників) безпосередньо на моноблок чи кільця за допомогою спеціальних посадкових місць.
Spuhr QDP - тактичне Швидкоз'ємне кріплення-моноблок з фіксаторами важільного типу, призначене для установки оптичного прицілу на зброю з профілем кріплення Picatinny. Моноблок оснащений вбудованим рівнем.
| Кріплення: | Кільця і моноблоки |
| Діаметр кілець/ Посадочне місце: | 34 мм |
| Довжина/ Габарити: | Нахил: 6 MIL/20,6 MOA. Висота: 38 мм/1.5". Монтажна довжина: 121 мм/4.76" |
| Фіксація на зброю: | Быстросъёмный |
| Вес, г: | 267 |
| Материал: | Авиационный алюминий |
| Дополнительная информация: | Встроенный уровень |
| База крепления: | Picatinny |
| Комплектация: | Планка фигурная (1), Винт (20), Инструкция (1) |
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spuhr |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Планка кронштейна | Вівера/Пікатінні |
| Тип | Моноблок 34 мм |
| Фіксація на зброю | Швидкознімна |
Специфікація
Інформація для замовлення
- Ціна: 29 484 ₴




