- Неопреновий підголівник.
- Регульований кут нахилу спинки.
- Дві пари регульованих ніжок.
- Ніжки збільшеної площі.
- Нижня частина розкладачки виконана з водонепроникного і матеріалу.
Сумка для упаковки і перенесення в комплекті не входить.
Чохол можна придбати додатково, унас на сайті він є.
| Розміри: | 197*71*28 - 40 см, в складеному вигляді 72*18*75 см |
|---|---|
| Матеріал рами: | сталь |
| Матеріал: | Polyester Oxford 600D PVC, неопрен |
| Вага: | 8 кг |
| Максимальне навантаження: | до 150 кг |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Розкладушка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 688,08 ₴




