Крісло (складається парасолькою) зручно для відпочинку, легко складається і займає мінімум місця при транспортуванні. В комплекті чохол.
| Розміри: | 80*47*45 см, сидіння 45*45 см, в складеному вигляді 85*27*35 см |
|---|---|
| Матеріал рами: | сталь |
| Матеріал: | сталь, Polyester Oxford 600D PVC |
| Вага: | 3,8 кг |
| Максимальне навантаження: | до 120 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499,54 ₴




