Крісло складне Tramp Fisherman Llight для коропової риболовлі
4 151,10 ₴
3 551,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRF-033
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основне:
- Дві пари регульованих по висоті ніжок.
- Спинка вкрита неопреном.
- Ніжки збільшеної площі.
| Розміри: | Сидіння 48*42 см, Спинка 52 см, Висота 32-42 см, розмір в упаковці 72*15*54 см |
|---|---|
| Матеріал рами: | сталь |
| Матеріал: | Polyester Oxford 600D PVC, неопрен |
| Вага: | 5,0 кг |
| Максимальне навантаження: | до 150 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 551,10 ₴




