Крісло Tramp Chairman, карпфишинговое
6 888,30 ₴
6 288,30 ₴
- Готово до відправки
- Код: TRF-031
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Основний:
- Регульований нахил спинки.
- Регульовані ніжки.
- Спинка вкрита неопреном.
- Сталеві підлокітники.
- Ніжки збільшеної площі.
| Розміри: | Сидіння 53*47 см, Спинка 52 см, Висота 47 см, в складеному вигляді 63*21*83 см |
|---|---|
| Матеріал рами: | сталь 18/0,8 |
| Матеріал: | 600D Oxford Polyester двошаровий, неопрен |
| Вага: | 6,5 кг |
| Максимальне навантаження: | до 150 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 288,30 ₴




