Класичний стілець жорсткої конструкції для зручного відпочинку за містом. В комплект входить складаний столик.
| Розміри: | 85/58 x 50 x 44/80 см |
|---|---|
| Матеріал рами: | Алюміній |
| Матеріал: | 600D oxford двошаровий |
| Вага: | 3,5 кг |
| Максимальне навантаження: | 120 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tramp |
| Країна виробник | Китай |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.1 |
| Тип | Стілець |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 976,12 ₴












