
Бінокль KONUS KONUSVUE 8x40 W. A.
1 991,34 ₴
1 794 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2101
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бінокль KONUSVUE 8x40 W. A.
Гумове чорне покриття.
В комплект входить чохол.
Технічні характеристики:
| Максимальне збільшення | 8x |
| Збільшення | 8x |
| Діаметр об'єктиву | 40мм |
| Призми | BK7 |
| Покриття | Multi Coated |
| Поле зору на 1000м | 143м |
| Діаметр вихідної зіниці | 5мм |
| Особливість | кріплення на штатив |
| Фокусування | центральна |
| Тип збільшення | фіксований |
| Вага | 530г. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 40 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 794 ₴




