Кріплення Vortex Precision Matched Rings кільця,2 шт, 34 мм, 4 гвинта, висота 25.4 мм, ал.сплав
10 143 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2371.01.88
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Кільця Vortex Precision Matched призначені для установки на будь-які види стрілецької зброї і виготовлені з алюмінієвого сплаву 7075 T6 з твердим анодуванням типу III. Виробництво здійснюється на сучасних верстатах з ЧПУ.
· Вимагають мінімальної підгонки при установці прицілу.
· Встановлюються на планку Пикатинни.
· Надійно фіксуються 8-ма болтами.
| Кріплення: | Кільця і моноблоки |
| Діаметр кілець/ Посадочне місце: | 34 мм |
| Вага, г: | 70 (одне кільце) |
| Фіксація на зброю: | Постійний |
| Додаткова інформація: | Висота кріплення (до центру труби прицілу) 25,4 мм |
| База кріплення: | Picatinny |
| Комплектація: | Ключ шестигранний (1) |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vortex |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Кільця 34 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 143 ₴




