Швидкознімне кріплення-моноблок Spuhr QDP-3046 з виносом. Діаметр кілець - 30 мм. Висота - 34 мм
33 462 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3728.00.28
- +380 (50) 327-15-50МТС
Моноблочні кронштейни і роздільні кільця ISMS від компанії Spuhr – кращий вибір для стрільців-спортсменів і высокоточников.
У всій продукції використовується система, запатентована компанією Spuhr - "ISMS" (Ideal Scope Mount System), що в перекладі означає: ідеальна система кріплення оптичних пристосувань.
До особливостей даної системи відносяться:
• Виключне якість матеріалів, що використовуються. Вироби фрезеруються з цільних брусків авіаційного алюмінію марки 7075, з подальшим анодуванням поверхні.
• Разрезы колец выполнены под углом 45 градусов. Такая компоновка очень удобна, так как элементы крепления не заслоняют барабанчики поправок прицела.
• Для надежного удержания тяжелых прицелов на карабинах с сильной отдачей каждое полукольцо крепится к кронштейну шестью болтами.
• В некоторые модели вмонтированы пузырьковые уровни, которые позволяют видеть присутствует ли отклонение от центра горизонтальной и вертикальной оси, что очень важно для высокоточной стрельбы, особенно на дальние и сверхдальние дистанции.
• Є можливість установки додаткових аксесуарів (коліматорних прицілів, кутоміра, лазерних цілевказівників) безпосередньо на моноблок чи кільця за допомогою спеціальних посадкових місць.
Spuhr QDP - тактичне Швидкоз'ємне кріплення-моноблок з фіксаторами важільного типу, призначене для установки оптичного прицілу на зброю з профілем кріплення Picatinny. Моноблок оснащений вбудованим рівнем.
| Артикул: | QDP-3046 |
| Виробник: | Spuhr |
| Кріплення: | Кільця і моноблоки |
| Довжина/ Габарити: | Нахил: 0 MIL/0 MOA. Висота: 34 мм/1.35". Монтажна довжина: 151 мм/5.94" |
| Діаметр кілець/ Посадочне місце: | 30 мм |
| Фіксація на зброю: | Швидкознімний |
| Матеріал: | Авіаційний алюміній |
| Додаткова інформація: | Вбудований рівень |
| База кріплення: | Picatinny |
| Вага, г: | 268 |
| Комплектація: | Планка фігурна (1), Гвинт (20), Інструкція (1) |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Spuhr |
| Країна виробник | США |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Моноблок 30 мм |
| Фіксація на зброю | Швидкознімна |
- Ціна: 33 462 ₴




