
Кріплення моноблок низький Beeman FTMA086, 25.4 мм Висота основи - 14 мм. Довжина - 120 мм
480,70 ₴
441 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1429.04.46
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Артикул: | 21253L |
| Виробник: | Beeman |
| Кріплення: | Кільця і моноблоки |
| Довжина/ Габарити: | Довжина - 120 мм. Висота загальна - 40 мм, висота підстави - 14 мм, висота центру - 26 мм. Ширина кільця - 41 мм, товщина кільця - 21 мм. |
| Діаметр кілець/ Посадочне місце: | 25,4 (1") |
| Вага, г: | 140 |
| Фіксація на зброю: | Постійний |
| Матеріал: | Легкосплавний метал |
| Додаткова інформація: | Низьке кріплення. В комплекті моноблок і ключ для установки. |
| База кріплення: | "Ластівчин хвіст" - 11 мм |
| Країна виробник: | Китай |
* Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Beeman |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр кілець | 25.4 |
| Тип | Моноблок 25.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 441 ₴




