



Бінокль KONUS EXPLO 8x21
825,84 ₴
744 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2023
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Компактний бінокль з гумовими протиковзкими вставками. Поставляється в подарунковій упаковці.
Комплектація:
-бінокль
-чохол
-інструкція
Технічні характеристики:
| Максимальне збільшення | 8x |
| Збільшення | 8x |
| Діаметр об'єктиву | 21мм |
| Призми | BK7 |
| Покриття | Coated |
| Поле зору на 1000м | 126м |
| Діаметр вихідної зіниці | 2.5 мм |
| Фокусування | центральна |
| Тип збільшення | фіксований |
| Фактор сутінків | 12.96 |
| Колір | синій |
| Вага | 230г. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Діаметр об'єктиву | 21 мм |
| Максимальна кратність | 8 х |
| Мінімальна кратність | 8 х |
| Призначення | Тактичний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 744 ₴




