



Бінокль KONUS SPORTY 10x50 W. A.
2 703,96 ₴
2 436 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2256
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Особливістю серії SPORTY є фіксований фокус, широкий кут огляду і приємна ціна. Біноклі мають прогумований корпус і можливість установки на штатив. Ідеально підійдуть для спостережень за спортивними заходами, такими як футбол, авто та водні перегони і т. д.
У комплекті чохол, ремінець і інструкція на 8 мовах.
Технічні характеристики:
| Збільшення | 10x |
| Максимальне збільшення | 10x |
| Діаметр об'єктиву | 50мм |
| Призми | BK7 |
| Покриття | Coated |
| Поле зору на 1000м | 96м |
| Діаметр вихідної зіниці | 5мм |
| Тип | porro |
| Тип збільшення | фіксований |
| Фокусування | фіксована |
| Особливість | кріплення на штатив |
| Вага | 770г. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 436 ₴




