Бінокль KONUS TORNADO 7x50 з далекомірною сіткою та компасом
8 848 ₴
7 900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 79265
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бінокль KONUS TORNADO 7x50 з далекомірною сіткою та компасом
Морський світлосильний бінокль Tornado з 7-кратним збільшенням та 50мм об'єктивами. Оснащений автофокусом, компассом з підсвічуванням, дальномеркой сіткою з кільцьовими насадками.
Повна водозахищеність завдяки азотному наповнення, плаваючий.
Полегшений алюмінієвий прогумований корпус, кришки об'єктива прикріплені до корпусу. Індивідуальна фокусування, корекція діоптрія.
Комплект поставки:
-чохол
-ремінець до чохла
-ремінець до бінокля
-серветка для протирання лінз
-інструкція
Технічні характеристики:
| Максимальне збільшення | 7x |
| Збільшення | 7x |
| Діаметр об'єктиву | 50мм |
| Призми | BAK4 |
| Покриття | Multi Coated |
| Поле зору на 1000м | 132м |
| Діаметр вихідної зіниці | 6,8 мм |
| Винос вихідної зіниці | 18мм |
| Особливість | кріплення на штатив |
| Захист корпусу | газонаполнение,водонепроникність |
| Фокусування | індивідуальна |
| Тип | porro |
| Фактор сутінків | 18.7 |
| Тип збільшення | фіксований |
| Діапазон фокусування від | 7м |
| Колір | чорний з синім |
| Вага | 890г. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 50 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 7 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 7 х |
| Призначення | Морський |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 900 ₴












