



Бінокль KONUS GIANT-80 20x80 астрономічний
11 035,62 ₴
9 942 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2110
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бінокль KONUS GIANT-80 20x80 астрономічний
Цей чудовий бінокль Konus GIANT-80 20x80 з великим збільшенням надасть Вам можливість спостерігати за астрономічними об'єктами , а також міськими пейзажами.
З-за свого досить великого збільшення і солідної апертурі Konus GIANT-80 20x80 має велику вагу, тому рекомендується використовувати його з штативом. Призми BK7, багатошарове просвітління оптики. Фокусування здійснюється колесом на корпусі, на правому окулярі є діоптрійная налаштування.
У комплекті поставляється жорсткий кейс для зберігання і перенесення .
Технічні характеристики:
| Збільшення | 20x |
| Максимальне збільшення | 20x |
| діаметр об'єктиву | 80мм |
| Призми | BK7 |
| Покриття | Multi покрынное |
| Поле зору на 1000м | 48м |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,83 мм |
| тип збільшення | фіксований |
| Фокусування | центральна |
| Особливість | кріплення на штатив |
| Вага | 2000р. |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Італія |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 80 мм |
| Колір | Чорний |
| Максимальна кратність | 20 х |
| Матеріал корпусу | Прогумований пластик |
| Мінімальна кратність | 20 х |
| Призначення | Астрономічний |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 942 ₴




