



Годинник настінний TFA цифрові з автоматичним підсвічуванням 230x3180x185 мм
5 983,45 ₴
5 203 ₴
- Готово до відправки
- Код: 604508
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Характеристики | |
|---|---|
| Тип механізму | кварцові |
| Призначення | універсальні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип циферблата | цифровий (електронний) |
| Колір циферблату | чорний |
| Формат часу | 12/24 год |
| Індикація | дати, дня тижня, хвилини , секунди, години |
| Вид індикації | арабські цифри |
| Джерело живлення | 2 батареї 1,5 В АА (в комплекті), 3 батарейки 1,5 В (у комплекті) |
| Функції | будильник з функцією відстрочки snooze, термометр |
| Особливості | Автоматичне підсвічування цифр в нічний час завдяки вбудованому светочувствительному датчику Точність ходу +/- 15 секунд в місяць Чорний корпус |
| Габарити і вага | |
| Габарити корпусу | 18,5х23х3,1 см |
| Вага | 0,53 кг |
| Фабрика збірки | Китай |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип годинника | Настінний |
| Додаткові характеристики годинників-радіо | |
| Тюнер | Цифровий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Годинники настінні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 203 ₴




