Годинник настінний TFA Vintage XXL античний стиль метал d=600x50 мм
5 237,10 ₴
4 554 ₴
- Готово до відправки
- Код: 603021
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник настінний TFA Vintage XXL античний стиль метал d=600x50 мм
| Характеристики | |
|---|---|
| Тип механізму | кварцові |
| Колекція | Vintage |
| Призначення | універсальні |
| Характеристики механізму і деталей | безшумний механізм з плавним ходом |
| Матеріал корпусу | дерево, метал |
| Тип циферблата | аналоговий (стрілочний) |
| Колір циферблату | бірюзовий/жовтий/рожевий |
| Особливості циферблата | Центральна секундна стрілка |
| Формат времени | 12 ч |
| Индикация | минуты , секунды, часы |
| Вид индикации | римские цифры |
| Источник питания | батарейка 1,5 V AA (в комплект не входит) |
| Особенности | Точность хода: +/- 15 секунд в месяц Бронзовый корпус |
| Габариты и вес | |
| Габариты корпуса | 60х60х5 см |
| Вес | 1,632 кг |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип годинника | Настінний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Годинники настінні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 554 ₴











