



Сигнальний пістолет EKOL GEDIZ (чорний)
5 258 ₴
4 780 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z21.2.018
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Технічні характеристики
| Тип пістолета | Стартовий пістолет |
| Тип боєприпасів | Холості патрони |
| Калібр | 9 мм |
| Загальна довжина | 203 мм |
| Вага | 0.85 кг |
| Ємність магазину | 17+1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Накладка на ручці |
Пластик |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ekol |
| Країна виробник | Туреччина |
| Заряд патрона | Холостий патрон |
| Тип | Стартовий пістолет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 780 ₴




