| Тип механізму | кварцові |
| Колекція | Alarm Clocks |
| Характеристики механізму і деталей | безшумний механізм з плавним ходом |
| Матеріал корпусу | метал, скло мінеральне |
| Тип циферблата | аналоговий (стрілочний) |
| Колір циферблату | блідо блакитний |
| Особливості циферблата | Великі цифри |
| Формат часу | 12 год |
| Індикація | хвилини, години |
| Вид індикації | арабські цифри |
| Джерело живлення | батарейка 1,5 V AA (в комплект не входить) |
| Функції | будильник |
| Особливості | Точність ходу: +/- 15 секунд в місяць Бежевий корпус |
| Габарити і вага | |
|---|---|
| Вага | 0,263 кг |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 16x12,5х8,5 см |
| Фабрика збірки | Китай |
Країна виробник: Німеччина
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Будильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 881,60 ₴










