Будильник TFA Bingo чорний 81х33х81 мм
2 611,65 ₴
2 271 ₴
- Готово до відправки
- Код: 60252801
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Тип механізму | кварцові |
| Колекція | "Bingo" |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип циферблата | цифровий (електронний) |
| Колір циферблату | чорний |
| Особливості циферблата | Автоматична тильна підсвічування дисплея зі світлочутливим сенсором |
| Формат часу | 12/24 год |
| Індикація | хвилини, секунди, години |
| Вид індикації | арабські цифри |
| Джерело живлення | 2 батареї 1,5 В АА (в комплекті) |
| Функції | дата, день тижня, 2 будильника, функція відстрочки будильника Snooze, термометр, звуковий сигнал кнопок |
| Особливості | Точність ходу +/- 15 секунд в місяць Білий корпус |
| Габарити і вага | |
|---|---|
| Вага | 116 кг |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 8,1х8,1х3,3 см |
| Фабрика збірки | Китай |
Країна виробник: Німеччина
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Будильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 271 ₴











