Секундомір цифровий TFA 70x23x89 мм
1 468,55 ₴
1 277 ₴
- Готово до відправки
- Код: 382029
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
| Матеріал корпусу | пластик |
| Тип циферблата | цифровий (електронний) |
| Колір циферблату | сірий |
| Особливості циферблата | монохромний екран |
| Формат часу | 24 год |
| Індикація | хвилини, години |
| Вид індикації | арабські цифри |
| Джерело живлення | 1 батарейка 1,5 В LR44 |
| Функції | Секундомір Годинник Календар Будильник з функцією короткий сон |
| Особливості | Режим Split time Діапазон часу: до 23 год 59 хв 59 сек Погодинної сигнал Шнур в комплекті |
| Габарити і вага | |
|---|---|
| Вага | 0,069 кг |
| Габарити корпусу ВхШхГ | 8,9х7х2,3 см |
| Фабрика збірки | Німеччина |
Країна виробник: Німеччина
* Колір або відтінок товару на фотографії може відрізнятися від реального.
Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення.
Магазин не несе відповідальності за зміни, внесені виробником.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Секундомір |
| Додаткові характеристики годин-радіо | |
| Тюнер | Цифровий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 277 ₴




