


Годинник пісочний для сауни TFA до 15 хвилин 287х52х30 мм
1 416,80 ₴
1 232 ₴
- Готово до відправки
- Код: 401001
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Годинник пісочний для сауни TFA, до 15 хвилин, 287х52х30 мм
Модель: Годинник TFA пісочний механічні для сауни, контрастна забарвлення рожевого кварцового піску, для контролю часу в парильні.
Міцна дерев'яна рама з нанесеними проміжними відмітками хвилин в парильні. Прилад для підвішування на стіну.
Технічні характеристики:
- Дозвіл: 1 хвилина
- Контрастний рожевий пісок
- Матеріал: колби скло
- Матеріал: дерев'яна основа букова
- Діапазон вимірювання: максимум 15 хвилин з проміжними відмітками
- Габарити: 53 х 33 х 286 мм.
- Вага: 235 г
- Упаковка: картонний подарунковий бокс.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TFA |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір піску | Бордовий |
| Матеріал підставки | Дерево |
| Матеріал судини | Скло |
| Стан | Новий |
| Час вимірювання | 15 хв |
| Габаритні розміри годинників | |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 287 мм |
| Ширина | 52 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Пісочний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232 ₴




