Великий бінокль, що володіє всіма необхідними якостями для проведення астрономічних спостережень.
Гігантський 100 мм об'єктив забезпечує максимальну яскравість зображення в умовах низької освітленості. Ультра чіткий фокус з поля зору.
В біноклі використовуються високоякісні призми Bak-4 та лінзи з багатошаровим просвітленням для підвищення контрасту зображення.
| Виробник | Arsenal |
| Збільшення | Постійне |
| Фокусування | на кожному окремо окулярі |
| Кратність | 25 х |
| Діаметр об'єктивів | 100 мм |
| Світлосила | 16 |
| Тип скла | BAK4 |
| Тип призми | Porro |
| Вага | 4.7 кг |
| Діаметр вихідної зіниці | 4 мм |
| Мінімальна дистанція фокусування | 17 м |
| Реальний кут зору | 4.57 град |
| Фактор сутінків | 50 |
| Поле зору, м/1000, м | 80 м |
| Винос зіниці | 15.4 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Arsenal |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр об'єктиву | 100 мм |
| Максимальна кратність | 25 х |
| Мінімальна кратність | 25 х |
| Призначення | Астрономічний |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 149 ₴












