

Кейс UMAREX 8.4000 пістолетний (29.8 x 22.3 x 7.0 см)
723,30 ₴
676 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1004256
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кейс UMAREX 8.4000 пістолетний (29.8 x 22.3 x 7.0 см)
Фірмовий пластиковий кейс для пістолета. Виробництва фірми UMAREX.
Пластиковий пістолетний кейс UMAREX - це відмінне рішення для зберігання, перевезення та захисту пістолета від ушкоджень.
Придбати кейс для пістолета від фірми UMAREX можна у нашому магазині.
Вага: 526 грам
- Виробник: UMAREX
- Країна виробник: Німеччина
- Матеріал: пластик
- Розміри зовнішні: 29.8 x 22.3 x 7.0 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 1 |
| Особливості | Ручка-лямка у верхній частині |
| Під калібр | 9 К |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ, Форт17, Glock19 |
| Тип | Кейс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 см |
| Довжина | 29.8 см |
| Ширина | 22.3 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 676 ₴




