Пневматичний страйкбольний пістолет Umarex Beretta APX Blowback кал. 6мм. 2.6302
8 346 ₴
7 800 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1004222
- +380 (50) 327-15-50МТС
Пневматичний страйкбольний пістолет Umarex Beretta APX Blowback кал. 6мм. 2.6302
З APX від Beretta виготовляється пістолет, спеціально розроблений для військових та правоохоронних органів. Відмінні характеристики з точки зору надійності, довговічності та ергономіки є головним пріоритетом. #WinTheFight – девіз та хештег з самого початку.
Як і його аналог зі справжньої сталі, ця страйкбольна гвинтівка з CO₂-двигуном може похвалитися ідеально збалансованою віддачею. Низькопрофільна вісь ствола покращує контроль і прицілювання під час швидкої стрільби. Агресивний дизайн металевого затвора з функцією зворотного ходу забезпечує достатню поверхню захоплення для безпечного використання, а полімерна рукоятка має нековзну текстуру та планку Пікатінні для додаткових аксесуарів.
Кожен магазин APX вистрілює 15 кульок калібру 6 мм з максимальною енергією 1,6 джоуля. Механізм хоп-ап забезпечує стабільну траєкторію та точні влучання. Живлення забезпечується 12-грамовим CO₂-балончиком, який вставляється через змінний тильний кріплення.
Технічні дані| Рівень енергії (E₀) | < 1,3 Дж |
|---|---|
| калібр | 6 мм BB |
| диск | 1 x 12 г CO₂ |
| Місткість магазину/барабана | 15 пострілів |
| Безпека | Розсувний замок |
| Перестрілка | не регулюється |
| довжина | 190 мм |
| Вага | 685 г |
| Рекомендовані BB | 0,20 г |
| Тип кобури | А |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Umarex |
| Країна виробник | Німеччина |
| Калібр | 6 мм |
| Кількість зарядів | 15 |
| Тип | Зі стисненим газом СО2 |
| Тип боєприпасів | Кульки BB |
| Тип взводу | Автоматичний |
| Тип ствола | Сталевий гладкий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Прицільні пристосування | Нерегульована прицільна планка з мушкою |
- Ціна: 7 800 ₴









