Зарядний пристрій CTEK CT5 POWERSPORT EU LA and LITHIUM 40-310
5 262,40 ₴
4 576 ₴
- Готово до відправки
- Код: 40-310
- +380 (50) 327-15-50МТС
Зарядний пристрій CTEK CT5 POWERSPORT EU LA and LITHIUM 40-310
Пристрій для заряджання та обслуговування акумуляторів CT5 Powersport від CTEK був спеціально розроблений для вимогливих високопродуктивних акумуляторів на 12В. Повністю автоматичні програми спеціально розроблені для невеликих свинцево-кислотних та літій-іонних акумуляторів (LiFePO), що використовуються у мотоциклах, квадроциклах, снігоходах та водних транспортних засобах.
CT5 POWERSPORT можна під’єднати безпосередньо до акумулятора на невизначений час, якщо це необхідно — акумулятор не буде перезаряджений або недостатньо заряджений. Зарядний пристрій простий у використанні та працює з усіма типами акумуляторів 12 В та літієвими батареями 12 В (LiFePO4, Li-Fe, Li-iron, LFP).
Особливості:
- Практичний та простий у використанні.
- Визначає та відновлює ємність акумулятора.
- Зарядний струм: 2.3 A макс.
- Не іскрить.
- Захист від зворотної полярності.
- Захист від короткого замикання.
Акумулятор вашого транспортного засобу завжди має бути у відмінному стані, щоб забезпечити для вас найкращу продуктивність. Оскільки техніка для автомотоспорту іноді зберігається протягом тривалого часу, призначення зарядного пристрою CT5 POWERSPORT — забезпечить стабільний повний заряд акумулятора та готовність вашого транспорту до роботи у будь-який момент. CT5 POWERSPORT розроблений спеціально для заряджання та обслуговування акумуляторів мотоциклів, скутерів, мотовсюдиходів, гідроциклів, снігоходів та інших подібних засобів пересування з використанням передових технологій. Пристрій має три повністю автоматичні режими зарядки та обслуговування:
- Normal (звичайний): для всіх свинцево-кислотних акумуляторів, включно з AGM.
- Lithium (літієві): для всіх літієвих акумуляторів.
- Recond: для відновлення свинцево-кислотних акумуляторів та щільності електроліту.
Пристрій супроводжується 5-ти річною гарантією.

| Артикул | 40-310 |
| Назва | СТЕК CT5 Powersport EU 12V / 2.3 A - Зарядний пристрій, 40-310 |
| Бренд | CTEK |
| Придатність для техніки | Човен, Мотоцикл / скутер ,Газонокосарка,Візок для гольфу ,Гідроцикл , Квадроцикл,Снігохід, Електровелосипед,Електросамокат |
| Спеціальна функція | Програма AGM, Recond (десульфатація, відновлення), Аналіз |
| Тип продукту | Зарядні пристрої |
| Номінальна напруга | 12 В |
| Двигун машини | Бензин / Дизель |
| Тип акумулятора | Літій (12 В LiFePO₄), Літій , Свинцево-кислотний ,WET,AGM,GEL, EFB, MF, CaCa |
| Макс. ємність акумулятора, що заряджається | 12 В (20 – 160 Аг) |
| Країна виробник | Швеція |
| Індикація заряду акб | світлодіодна |
Комплект:
- Зарядний пристрій CTEK CT5 Powersport
- Зарядний кабель CTEK для прямого підключення до акумулятора за допомогою затискачів
- Адаптер CTEK зарядний кабель M6 для постійного підключення до акумулятора (альтернатива, не обов'язково)
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стек |
| Країна виробник | Швеція |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Зарядний |
- Ціна: 4 576 ₴












