Тролінговий мотор GARMIN Force Kraken 75" з транд'юсером GT56UHD-TR
258 970,80 ₴
225 192 ₴
- Готово до відправки
- Код: 010-02573-10
- +380 (50) 327-15-50МТС
Тролінговий мотор GARMIN Force Kraken 75" з транд'юсером GT56UHD-TR
Нова легенда у світі риболовлі
Енергоефективний, тихий, потужний тролінговий мотор Force Kraken з валом довжиною 75'', шарнірним кріпленням і трансдюсером GT56UHD-TR у комплекті.
Найпотужніший у галузі тролінговий мотор; тяга 100 фунтів1
БЕЗДРОТОВА ІНТЕГРАЦІЯ З КАРТПЛОТЕРАМИ GARMIN
Надійне утримання човна на місці з функцією блокування якоря та MULTI-BAND GPS
Шарнірне кріплення для легкого встановлення
Довжина валу 48″, 63″ ТА 75″
ІНТЕГРАЦІЯ З СОНАРОМ LIVESCOPE™
Тролінговий двигун Force Kraken має більшу довжину валу для човнів з високим надводним бортом, а також шарнірне кріплення в комплекті для легкого встановлення на човни з обмеженим простором у носовій частині.
ВИ ЦЕ ПОЛЮБИТЕ

Висока потужність
Force Kraken — найпотужніший електромотор на ринку з тягою 100 фунтів (45,4 кг)¹.

Енергоефективність
Ефективна конструкція безщіткового двигуна забезпечує довший час автономної роботи, порівняно з щітковими двигунами, і дозволяє зосередитися на риболовлі, не турбуючись про те, як заощадити заряд батареї.

Надзвичайно тиха робота
Ви більше не лякатимете рибу, тому що двигун Force Kraken фантастично тихо працює над і під водою.

Спеціальна конструкція
Завдяки високій потужності та ефективній конструкції безщіткового двигуна цей тролінговий мотор відмінно оптимізований для роботи від джерела живлення 24 або 36 вольт у важких умовах відкритої води.

Надійний та витривалий
Міцний композитний вал та усі деталі розроблені для суворих морських умов з вдосконаленим захистом від корозії та солоної води.

Ідеально підходить для човнів з глибоким V-подібним корпусом
Завдяки шарнірному кріпленню ви можете легко встановити тролінговий мотор в обмеженому просторі носової частини човна. Довжина валу 63" та 75" підходить для різних розмірів човнів та конфігурацій палуб.
ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
БЛОКУВАННЯ ЯКОРА
Функція блокування якоря надійно утримує човен на місці, а найточніша технологія позиціювання Garmin з багатодіапазонним GPS забезпечує високоточне позиціювання.
ДИСТАНЦІЙНИЙ ПУЛЬТ
За допомогою пульта дистанційного керування ви можете здійснювати управління човном жестами point-and-go. Якщо пульт випадково впаде за борт, він не потоне і буде плавати на поверхні.
ІНТЕГРАЦІЯ ЗІ СМАРТГОДИННИКОМ
Під’єднайте сумісний розумний годинник Garmin та здійснюйте керування мотором прямо зі свого зап’ястя.
БЕЗДРОТОВА ІНТЕГРАЦІЯ
Під’єднайте сумісний картплотер, щоб створювати маршрути, яких електромотор буде дотримуватись автоматично.
СОНАР У КОМПЛЕКТІ
Ви отримуєте неперевершений ультрачіткий сонар UHD з трансд’юсером GT56, що входить до комплекту.
ЗОБРАЖЕННЯ СОНАРА НАДВИСОКОЇ ЧІТКОСТІ
Безщітковий двигун дає змогу отримувати чіткі сигнали від сонара з мінімальним рівнем небажаних шумів.
УПРАВЛІННЯ КАБЕЛЕМ LIVESCOPE
Захистіть кабель датчика LiveScope™ зручно проклавши його через вал електромотора (потрібен додатковий аксесуар).
Комплектація
- Тролінговий двигун Force® Kraken чорний 75"
- Трансд’юсер GT56UHD-TR
- Пульт дистанційного керування
- Високоефективний пропелер
- Елементи для збірки та монтажу
- Інструкція
| Категорія | Характеристика |
|---|---|
| Тип дисплея | Трансфлективний MIP, видимий на сонці, кольоровий |
| Водонепроникність | IPX7 (захист від занурення до 1 м на 30 хвилин) |
| Матеріали корпусу | Мотор: алюміній, скловолокно, пластик Педаль: пластик Пульт: нейлон зі скловолокном |
| Габарити | Педаль: 303 × 221 × 110 мм Пульт: 152 × 52 × 32 мм |
| Вага | Мотор: 25,4 кг Стабілізатор: 660 г Педаль: 1,8 кг Пульт: 109 г (без батарейок) |
| Розмір дисплея | 1,2″ (30,2 мм) |
| Роздільна здатність дисплея | 240 × 240 пікселів |
| Живлення | Мотор: 24 В або 36 В Педаль: вистачає на один сезон Пульт: до 43,2 тижня при економному підсвічуванні |
| Робоча температура | Мотор: -5°C … +40°C Педаль та пульт: -15°C … +55°C |
| Сумісна вода | Прісна, солонувата та морська |
| Монтаж | Шарнірне кріплення на ніс човна |
| Максимальна тяга | ✅ 100 фунтів (36 В) ✅ 80 фунтів (24 В) за стандартом ISO 13342 |
| Електричне керування | Так |
| Кабелі | Мотор: 1,2 м Педаль: 2 м |
| Безпечна відстань до компаса | Мотор/педаль: 61 см Пульт: 15 см |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Тип | Новий |
| Тип двигуна | Електричний |
- Ціна: 225 192 ₴









