

Троллінговий електромотор GARMIN Force Kraken Trolling Motor 63in, 100lb, Black, w/ GT56
215 031,60 ₴
- Немає в наявності
- Код: 010-02573-00
- +380 (50) 327-15-50МТС
Троллінговий електромотор GARMIN Force Kraken Trolling Motor 63in, 100lb, Black, w/ GT56
У комплект поставки входять пульт дистанційного керування та вбудований датчик GT56UHD-TR.
НОМЕР ВИРОБУ 010-02573-00
Тролінговий мотор Force Kraken має подовжену оснастку для човнів з високим фрібордом та поворотне кріплення для легкої установки на човнах з обмеженим простором у носовій частині.
ЛЕГЕНДАРНА ПОТУЖНІСТЬ І ПРОДУКТИВНІСТЬ; ТЯГОВЕ ЗУСИЛЛЯ 45 КГ (100 ФУНТІВ)¹
ПОВНА ІНТЕГРАЦІЯ З ПЛОТТЕРАМИ GARMIN
СПОСТЕРІГАЙТЕ ЗА РИБОЮ З ФУНКЦІЄЮ ЯКАРЯ І БАГАТОДІАПАЗОННИМ GPS
ПОВОРОТНЕ КРІПЛЕННЯ ДЛЯ ЛЕГКОЇ УСТАНОВКИ
ДОСТУПНО В РІЗНИХ ВАРІАНТАХ ДОВЖИНИ
ПЛАВНА КАБЕЛЬНА ІНТЕГРАЦІЯ ІЗ СОНАРОМ LIVESCOPE™
НАПОВНЕНИЙ КОРИСНИМИ ФУНКЦІЯМИ
ПОВНИЙ СИЛИ
Force Kraken забезпечує легендарну потужність та продуктивність з тягою 45 кг (100 фунтів) 1 .
СИЛА, ЯКА ДЛИТЬСЯ
Ефективний безщітковий двигун має більш тривалий термін роботи в порівнянні зі щітковими двигунами і дозволяє вам зосередитися на риболовлі, не турбуючись про те, що акумулятор розрядиться.
ТИХИЙ
Не розлякуйте рибу - двигун працює дуже тихо як над водою, так і під нею.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДИЗАЙН
Тролінговий мотор оптимізований для роботи в складних умовах відкритої води при напрузі 24 або 36 вольт завдяки потужному та ефективному безщітковому двигуні.

ВПЕРЕД, ЩОБ ВТРИМАТИ
Міцна композитна установка та всі її компоненти здатні витримувати суворі морські умови та мають покращений захист від корозії та солоної води.

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ГЛИБОКИХ V-ОБРАЗНИХ КОРПУСІВ
Поворотне кріплення полегшує встановлення в обмеженому просторі на носі. Доступні різні варіанти довжини такелажу, що підходять для широкого спектру розмірів човнів та конструкцій палуб.
ПОВНИЙ КОНТРОЛЬ
ЛЕЖА НЕРУХОМО
Функція якоря забезпечує найточнішу технологію позиціонування судна, щоб утримувати його в заданому місці.
ПЛАВАЮЧИЙ ПУЛЬТ ДИСТАНЦІЙНОГО УПРАВЛІННЯ
Використовуйте пульт дистанційного керування, що входить до комплекту, для навігації в будь-якій точці човна за допомогою нашої простої технології «вкажи і рухайся».
ІНТЕГРАЦІЯ СМАРТ-ГОДИНИ
Підключіть сумісний смарт-годинник Garmin, щоб керувати кермовим керуванням, якірними фіксаторами та іншими функціями із вашого зап'ястя.
БЕЗВІДНА ІНТЕГРАЦІЯ
Підключіться до сумісного картплоттера, щоб створювати та відстежувати маршрути, якими може слідувати тролінговий мотор під час риболовлі.
Сонар
ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ СОНАРИ
Отримайте приголомшливий UHD-сонари з перетворювачем GT56, що входить до комплекту.
УЛЬТРА HD ГІДРОЛОКАТОРНА СИСТЕМА
Безщітковий двигун забезпечує чіткі ехосигнали з надзвичайно низьким рівнем небажаних шумів.
УПРАВЛІННЯ КАБЕЛЯМИ LIVESCOPE
Захистіть кабель вашого сонара LiveScope, проклавши кабель перетворювача через оснастку тролінгового двигуна (потрібно придбати аксесуар).
Комплектація:
- Тролінговий двигун Force ® Kraken
- Перетворювач GT56UHD-TR
- Пульт дистанційного керування
- Високоефективний пропелер
- Монтажні та кріпильні деталі
- Документація
| Фарба | Чорний |
|---|---|
| Тільки для використання в | Прісна, солонувата та солона вода |
| Тип кріплення | Поворотний кронштейн |
| Максимальна тяга | 45 кг (100 фунтів) ISO 13342 з високоефективним гвинтом при 36 В 36 кг (80 фунтів) ISO 13342 з високоефективним гвинтом при 24 В |
| Напруга | 24 В або 36 В |
| Електричне керування | |
| Вбудований датчик напрямку | |
| Вбудований GPS-навігатор | Так (двочастотний GPS) |
| Гарантія | 3 роки, обмежений термін служби на валу |
| Класифікація води | IPX7 |
| Місце встановлення | Плечо |
| Бездротовий пульт дистанційного керування | Так (в комплекті) |
| Сумісний з ножною педаллю | |
| Індикатор заряду акумулятора | |
| Регулювання змінної швидкості | Так (20 кроків) |
| Світловий покажчик повороту | |
| підтримка пульта дистанційного керування Quatix | |
| Ручне керування реверсом |
Рекомендовані ехолоти та характеристики |
|
| Підтримувані частоти | Сонар CHIRP: CHIRP у високому широкому діапазоні (150–240 кГц) ClearVü: 455 кГц (425–485 кГц), 800 кГц (790–850 кГц), 1000 кГц (940–1100 кГц4) Side кГц), 800 кГц (790-850 кГц), 1000 кГц (940-1100 кГц) |
|---|---|
| Ефект передачі | Традиційний: 350 Вт ClearVü/SideVü 500 Вт |
| Максимальна глибина | Сонар CHIRP: 243 м (800 футів) у прісній воді ClearVü: 122 м (400 футів); SideVü: 152 м (500 футів) |
| Глибина/швидкість/температура | Глибина та температура |
| Кількість штифтів | 12-контактний (помаранчевий роз'єм) |
| Інтеграція кабелю LiveScope | Так (потрібне придбання датчика LiveScope та монтажного кронштейна Kraken) |
Функції автопілота |
|
| Слідувати маршруту | |
|---|---|
| Функція якоря | |
| Інтелектуальні функції якоря | |
| Функція якоря | |
| Проведення курсу | |
| Круїз-контроль | |
| Функції керування жестами | Так (вручну+, заголовок+, переміщення позиції прив'язки+) |
Функції дистанційного керування |
|
| Розмір екрана | Діаметр 30,2 мм (1,2 дюйми) |
|---|---|
| Роздільна здатність екрану | 240 x 240 пікселів |
| Тип екрану | Кольоровий трансфлективний MIP (пам'ять у пікселях), що читається при сонячному світлі. |
| Програмовані кнопки на плотері | |
| Управління автопілотом | |
| Класифікація води | IPX7 |
| ТЕРМІН СЛУЖБИ БАТАРЕЇ | Нормальне використання з підсвічуванням на низькому рівні, 43,2 тижні |
| Плаваюча | |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Garmin |
| Країна виробник | США |
| Тип двигуна | Електричний |
- Ціна: 215 031,60 ₴




