2 дні
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127)
2 399 ₴
2 039 ₴
- Готово до відправки
- Код: 930989
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127)
Чохол для тенісного столу Garlando Waterproof Cover (2C4-127) має водозахисне покриття. Система фіксації із застібками-блискавками та шнурами для ідеальної посадки. Підходить для всіх типів розкладних столів (може встановлюватися, коли стіл розкладається).
Колір: синій.
Характеристики
| Бренд | Garlando |
|---|---|
| Вид | Чохол |
| Застосування | Всепогодний стіл |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Комплект поставки | Чохол |
| Вага | 1,3 кг |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Гарантія | 1 місяць |
| EAN код | 8029975925714 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Garlando |
| Країна виробник | Італія |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 039 ₴




