



Гвинтівка пневматична Umarex 2.4380 Hämmerli Black Force 400 Combo (з прицілом)
7 789,60 ₴
7 280 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1004059
- +380 (50) 327-15-50МТС
Гвинтівка пневматична Umarex 2.4380 Hämmerli Black Force 400 Combo (з прицілом)
Легка та зручна в обігу пружинно-поршнева пневматична гвинтівка Hämmerli Black Force 400 Combo одразу з коробки оснащена високоякісним прицілом із 4-кратним збільшенням.
Його мала вага та міцний полімерний приклад роблять його ідеальним для використання на відкритому повітрі – привабливою покупкою як для новачків, так і для амбітних стрільців. Нарізний ствол з переломом спрямовує 4,5-мм (.177) кулі за точними, стабільними траєкторіями. 11-мм призматична напрямна може утримувати телескопічний приціл 4x32 (входить у комплект) та інші оптичні системи. Black Force 400 Combo може опціонально використовуватися із заднім прицілом, який регулюється по вертикалі та горизонталі, та мушкою з оптоволоконною вставкою.
Інші особливості включають автоматичний кнопковий запобіжник, отвори для темляка, прогумований потилич приклад і текстуровані поверхні рукоятки.
Технічні дані
- Рівень енергії (E₀) 16,0 Дж
- Швидкість (V₀) 249 м/с (817 кадрів за секунду)
- Калібр 4,5 мм (.177) Куля
- Джерело живлення пружинне
- Курок Двоступеневий тригер
- Безпека Кнопка безпеки
- Довжина 1110 мм
- Маса 2785 г
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hammerli |
| Країна виробник | Німеччина |
| Калібр | 4.5 мм |
| Кількість зарядів | 1 |
| Початкова швидкість | 249 м/сек |
| Тип | Пружинно-поршнева |
| Тип боєприпасів | Свинцеві кулі |
| Тип взводу | Перелом стволу |
| Тип ствола | Сталевий з нарізами |
| Загальні | |
| Вага | 2.785 кг |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Довжина | 1110 мм |
| Додаткові | |
| Запобіжник | Ручний |
| Матеріал прикладу/рукоятки | Пластик |
| Прицільні пристосування | Регульована прицільна планка з мушкою, Оптичний приціл |
- Ціна: 7 280 ₴




