

Кейс STIL CRIN 2033SC пістолетний (30.5х18.5х8.5 мм)
583 ₴
530 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z3.2.090
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кейс STIL CRIN 2033SC пістолетний (30.5х18.5х8.5 мм)
Фірмовий пластиковий кейс для пістолета. Виробництва фірми STIL CRIN. Усередині кейсу є паролоновий ущільнювач для гарної фіксації пістолета у кейсі.
Пластиковий пістолетний кейс STIL CRIN - це відмінне рішення для зберігання, перевезення та захисту пістолета від ушкоджень.
Придбати кейс для пістолета від фірми STIL CRIN можна у нашому магазині.
- Виробник: STIL CRIN
- Країна виробник: Італія
- Матеріал: пластик
- Розміри зовнішні: 30.5х18.5х8.5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stil Crin |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 1 |
| Особливості | Внутрішня фіксація, Ручка-лямка у верхній частині |
| Під калібр | 9 К |
| Стан | Новий |
| Сумісність | ПМ, Форт17, Glock19 |
| Тип | Кейс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 8.5 см |
| Довжина | 30.5 см |
| Ширина | 18.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 530 ₴




