


Кейс збройовий Stil Crin PP Long 1685ISY 117х30х10
4 510 ₴
4 100 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z3.2.088
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кейс збройовий Stil Crin PP Long 1685ISY 117х30х10
Кейс для зброї Stil Crin PP Long виготовлений із пластику, який гарантує безпечне транспортування вашої вогнепальної зброї.
Внутрішня частина заповнена рельєфною губкою, що захищає зброю, що переноситься, від пошкоджень.
- Система замикання Pul Push
- Матеріал ударостійкий пластик
- Габарити 117х30х10
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stil Crin |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 117 см |
| Ширина | 30 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 100 ₴




