
Кейс збройовий STIL CRIN 1637SC 120х23х11 см
2 662 ₴
2 420 ₴
- Готово до відправки
- Код: Z3.2.087
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кейс збройовий STIL CRIN 1637SC 120х23х11 см
Кейс виготовлений з міцного пластику, що дозволяє безпечно перевозити зброю, підійде для зберігання нерозібраного карабіна або рушниці. Усередині знаходиться прокладка поролону без спеціального профілю, що захищає зброю від пошкоджень. Кейс закривається на дві міцні клямки.
Габарити: 120х23х11,см/(47.24”x9.05”x4,33”)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stil Crin |
| Країна виробник | Італія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 11 см |
| Довжина | 120 см |
| Ширина | 23 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 420 ₴




