
Кейс для Merkel RX.Helix
20 518,20 ₴
18 824 ₴
- Готово до відправки
- Код: 55.14.34
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кейс для Merkel RX.Helix
Фірмові кейси Merkel - надійно оберігають від пошкоджень і роблять транспортування більш комфортабельним. Точно прораховані розміри внутрішніх відділень забезпечують надійну фіксацію кожної деталі дома.
Зовнішній корпус виготовлений із спеціального пластику ABS. Особливостями даного матеріалу є стійкість до ударів і, на відміну від дерев'яних кейсів, відсутність у складі води, яка конденсується всередині кейсу під час різких перепадів температури. Внутрішня оббивка із спеціальної тканини з акрилом, під оббивкою – поліефірна піна. Усі матеріали кейсу - корозійно нейтральні і вступають у реакцію з агресивними рідинами.
Характеристики
- Артикул: 4002 092
- Використовувані матеріали: Пластик
- Довжина: 88 см
- Виробник: Merkel
- Країна виробник: Німеччина
- Кобури, чохли, кейси: Кейси
- Країна походження: Німеччина
- Модель: Кейси Merkel
- Розміри (ДхШхВ): 88х31х9 см
- Додаткова інформація: Для карабінів Merkel RX HELIX
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Merkel |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 9 см |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 824 ₴




