


Кейс Blaser Transportkoffer для R8 / R93 на кодовому замку
6 631,60 ₴
6 084 ₴
- Готово до відправки
- Код: 388.22.47
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кейс Blaser Transportkoffer для R8 / R93 на кодовому замку
Кейси Blaser - це компактні і легкі моделі з міцного пластику ABS, що надійно захищають зброю від поштовхів і ударів. Ручки для перенесення та краю по всьому периметру обтягнуті високоякісною шкірою. Усередині оббиті оксамитом. Три кодові замки оберігають від несанкціонованого доступу.
Ця модель виготовлена без використання шкіри.
- Виробник Blaser
- Модель Пластикові кейси Blaser
- Код товару 3882247
- Артикул виробника 80400550
- Країна походження Німеччина
- Країна виробник Німеччина
- Гарантія, місяць 24 місяців
- Кобури, чохли, кейси Кейси
- Використовувані матеріали Пластик
- Розміри, ДхШхВ 80х35х10 см
- Маса, кг 2,9
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Blaser |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Місткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 10 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 35 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 084 ₴




