Складне крісло кемпінгове BRS KY510
За допомогою крісла-ліжка KY510 ви можете облаштувати комфортне місце для відпочинку, перебуваючи вдалині від будинку — на пікніку, риболовлі, дачному відпочинку, під час кемпінгу. Попри виняткові розміри у встановленому положенні (121 х 82 х 87 см), модель досить компактно складається до 90 х 33 х 33 см і не викликає проблем з транспортуванням завдяки невеликій вазі.
Основа конструкції — каркас із металевих труб (Ø16 х 1 мм), які не гнуться при підвищених навантаженнях і не іржавіють при контакті з вологою. Сидіння та інші частини крісла пошиті з поліефірної тканини Оксфорд 600D, стійкої до розриву та деформування під час тривалої експлуатації. Ще одна перевага матеріалу — гладка поверхня, що відштовхує забруднення.
Приймайте сонячні ванни та зручно спіть на кріслі-ліжку, забувши про болі в шиї — для цього в конструкції передбачена перекидна подушка. У моделі також є підсклянник і бічні кишені для зберігання дрібного приладдя, а накладки на ніжках підвищують стійкість меблів при встановленні на нерівному, хисткому ґрунті.
Характеристики:
- портативне крісло-ліжко для заміського відпочинку, дачі, пікніка, кемпінгу, риболовлі;
- колір – бежевий;
- каркас із металевих труб (Ø16 х 1 мм);
- поліефірна тканина Оксфорд 600D;
- є перекидна подушка, підсклянник, бічні кишені;
- на ніжках передбачені нековзні насадки;
- розміри у встановленому положенні – 121 х 82 х 87 см;
- розміри у складеному вигляді – 90 х 33 х 33 см.
| Артикул | KY510 |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Тип товару | Товари для туризму |
| Тип | krisla |
| Колір | bezhevyy |
| Матеріал | oksford_600d_stal |
| Розмір | 121 х 82 х 87 см |
| Розмір в складеному стані | 90 х 33 х 33 см |
| Гарантія | 14 днів |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRS |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Колір | Бежевий |
| Максимально допустиме навантаження | 90 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Тканина |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 1 260 ₴







