



Бінокль 10x42 KONUS REGENT-HD
6 180,48 ₴
5 568 ₴
- Готово до відправки
- Код: 2273
- +380 (50) 327-15-50МТС
Бінокль 10x42 KONUS REGENT-HD
KONUS REGENT-HD 10x42 — повнорозмірний оглядовий бінокль для комфортних спостережень у польових умовах. Модель відрізняється універсальними оптичними характеристиками з невеликим пріоритетом на оптичне збільшення. Цього буде достатньо для вивчення віддалених об'єктів не жертвуючи при цьому лінійним полем зору. Подібний бінокль можна використовувати у спорті, полюванні, туризмі, під час вивчення живої природи тощо.
Бінокль KONUS REGENT-HD 10x42 вирізняється фірмовою світлосильною HD-оптикою з багатошаровим просвітленням, яка чудово збирає навколишнє світло. Більш компактна схема Porro, у поєднанні з високоякісним склом Bak-4, формує чітке, яскраве зображення з мінімальним рівнем оптичних спотворень.
До головних конструктивних особливостей варто також віднести і зручну систему фокусування за допомогою центрального колеса зі збільшеним діаметром. Користувач має змогу легким рухом вказівного пальця швидко наводити фокус на рухомих об'єктах. Наявність отвору під L-адаптер стане у пригоді під час тривалих спостережень зі штативом. Поворотно-висувні наочники допоможуть підлаштувати бінокль під особливості зору користувача.
До комплекту входить м'яка сумка з ремінцем на плече та петлею на пояс, нашийний ремінець для бінокля, захисні кришки на оптику, а також серветка для чистки.
Конструктивні особливості:
- Матеріал призми зі скла BaK-4
- Оптична конструкція на призмах Roof
- Лінзи з багатошаровим просвітлюючим покриттям (Multi-Coated)
- Фокусування центральним колесом
- Регулювання міжзіничної відстані у межах 58-79 мм
- Поворотно-висувні наочники Twist-Up
- Металевий корпус з гумовим покриттям
- Роз'єм для встановлення на штатив
- Повністю герметична конструкція
Технічні характеристики:
- Збільшення: 10x
- Діаметр об'єктива: 42 мм
- Поле зору на 1000 м: 102 м
- Кутове поле зору: 5.6°
- Мінімальна відстань фокусування: 5 м
- Корекція діоптрій: +5/-5
- Діаметр вихідної зіниці: 4.2 мм
- Винос зіниці: 13 мм
- Фактор сутінків: 20.49
- Світлосила: 17.64
Комплектація:
- Бінокль
- Нашийний ремінь для бінокля
- Чохол із ременем
- Захисні кришки на об'єктиви та окуляри
- Серветка для оптики
- Інструкція
Габарити:
- Розміри бінокля: 158 х 128 х 58 мм
- Вага бінокля: 705 г
- Розмір упаковки: 185 x 150 x 80 мм
- Вага упаковки: 968 г
| Збільшення: | 10 x |
| Тип збільшення: | фіксоване |
| Діаметр об'єктива: | 42 мм |
| Тип призм: | Roof |
| Матеріал призм: | BAK4 |
| Просвітлення: | Multi Coated |
| Колір: | темно-зелений |
| Діаметр вихідної зіниці: | 4.2 мм |
| Світлосила: | 17.64 |
| Фактор сутінків: | 20.49 |
| Віддалення вихідної зіниці: | 13 мм |
| Фокусування: | центральне |
| Межа фокусування від: | 5 м |
| Поле зору на 1000 м: | 102 м |
| Кутове поле зору: | 5.6 ° |
| Ступінь захисту: | • водонепроникність • міцний магнієвий корпус |
| Розміри: | 158 х 128 х 58 мм |
| Вага: | 705 г |
| Особливість: | • HD-скло • висувні наочники • корекція діоптрій • кріплення на штатив |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KONUS |
| Країна виробник | Китай |
| Водостійкість | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр об'єктиву | 42 мм |
| Колір | Зелений |
| Максимальна кратність | 10 х |
| Мінімальна кратність | 10 х |
| Призначення | Загального призначення |
| Стан | Новий |
| Тип | Бінокль |
| Тип кратності | Фіксована |
- Ціна: 5 568 ₴




