Подвійний тубус для вудлищ Fisher К-093 210 см, діаметр 100мм
2 902 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-093
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Подвійний тубус для вудлищ Fisher К-093 210 см, діаметр 100мм
Подвійний тубус для вудлищ Fisher К-093 210 см, діаметр 100мм
Подвійний жорсткий тубус для вудилищ та спінінгів 210 см 100 мм.
Тубус виконаний із міцної тканини - оксфорд із пвх просоченням.
Пластикові дві труби кожна діаметром 100 мм обшиті всередині підкладкою -75 д. У кришці в дні тубуса присутні вставки з ущільнювачем. Також тубус має регульований плечовий ремінь та гумову накладку, подвійну збалансовану ручку для перенесення в руках.
- Дві пластикові труби, кожна товщиною 1,5 мм.
- В одне відділення поміститься 2 вудилища з 50 кільцем (якщо скласти їх вольтом)
- Довжина -210 см
- Діамітер 100 мм
Купуючи у нас подвійний тубус для вудлищ, ви можете бути впевнені, що це оригінальний товар від виробника.
Всі товари в нашому магазині є і будуть відправлені Вам в найкоротші терміни.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Внутрішній діаметр | 10 см |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 2 |
| Місткість | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Тубус |
| Тип корпусу | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 см |
| Діаметр | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 902 ₴











