Чохол Fisher К-040 для газового балона 5 л
576 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-040
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол Fisher К-040 для газового балона 5 л
Чохол Fisher К-040 призначений для газового балона об'ємом 5 літрів. Він надає зручне та безпечне зберігання та транспортування вашого балона.
Внутрішній термоізоляційний матеріал допомагає підтримувати оптимальну температуру всередині сумки, що забезпечує збереження вмісту.
Використання щільної тканини Оксфорд з покриттям ПВХ гарантує надійний захист від вологи і пилу, забезпечуючи довгий термін служби сумки.
Цей чохол забезпечить надійний захист та зручність при транспортуванні вашого газового балона об'ємом 5 літрів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 39 см |
| Довжина | 25 см |
| Ширина | 25 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 576 ₴










