Чохол сумка на 6 котушок Fisher К-050
1 072 ₴
- Готово до відправки
- Код: К-050
+380 (97) 555-00-41
Київстар
- +380 (50) 327-15-50МТС
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Чохол сумка на 6 котушок Fisher К-050
Сумка для зберігання і транспортування 6-ти котушок або інших приладдя
Верхня кришка сумки зсередини оснащена додатковим кишенею на блискавці для різних аксесуарів .Зовні має один накладна кишеня. Внутрішні відділення сумки оснащені знімними перегородками на липучках
Виготовлена сумка з довговічної тканини оксфорд - д -600 з пвх покриттям
В стінках вставлений 8-ми мм ущільнювач
Розмір:
- Довжина 37 см
- Ширина 32 см
- Висота 17 см
- Розмір кишені: 30 * 20 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Кількість відділень | 6 |
| Кількість осередків | 6 |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Чохол для котушок |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 31 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 072 ₴










