Універсальна сумка для риболовлі Fisher К-026 KHAKI
Сумка для перенесення широкого спектру рибальського приладдя.
Основне відділення складається із двох відсіків.
Верхнього - оснащеного знімною перегородкою, для максимального ефективного використання внутрішнього простору.
І нижнього, здатного вмістити в себе 3 коробки (270 мм * 49 мм) або (250 мм * 190 мм * 40 мм)
Крім основного відділення сумка має ще кілька кишень різноманітних форм та розмірів
Розміри основного відсіку:
- Довжина 28 см
- Висота 25 см
- Ширина 18 см
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Fisher |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Поліестер |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 25 см |
| Довжина | 28 см |
| Ширина | 18 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 796 ₴










